top of page

SZYCIE SUKIEN ŚLUBNYCH

Salon Katris Bridal oferuje szycie oryginalnych sukien ślubnych dokładnie według projektu klientki. Ślubna kreacja szyta na miarę pozwala przyszłej pannie młodej na wyrażenie swojej indywidualności i wyjątkowości, wyróżnienie się spośród innych, a także podkreślenie własnej urody i stylu. Wybór kreacji zaprojektowanej i stworzonej specjalnie z myślą o konkretnej osobie zapewnia także niezwykłą wygodę w pełnym emocji dniu ślubu oraz idealne dopasowanie stroju do figury panny młodej. Umiejętny dobór akcesoriów, ozdób i butów – w czym również pomagamy – stanowi doskonałe dopełnienie ślubnej stylizacji.

Pracownia i atelier Katris Bridal - salon sukien ślubnych, mieszczące się na terenie miasta Warszawa, zaprasza wszystkie kobiety poszukujące swojej wymarzonej sukni ślubnej do jej wspólnego tworzenia z udziałem najlepszych projektantów i krawcowych z długoletnim doświadczeniem. Szycie sukien ślubnych nigdy nie było prostsze!

szycie sukien ślubnych warszawa

PROCES SZYCIA

Krok Pierwszy:

Skontaktuj się z nami

Wszystkie panie zainteresowane ofertą szycia sukien ślubnych zapraszamy do kontaktu mailowego bądź telefonicznego. Można również umówić się od razu na spotkanie i skonsultować swój pomysł w atelier Katris Bridal.

Pierwsze spotkanie ma na celu sprecyzowanie oczekiwań klientki: wspólnie tworzymy projekt, wybieramy tkaniny i dodatki, zdejmujemy miarę z panny młodej. Ustalamy również termin pierwszej przymiarki. Podpisujemy umowę w celu zarezerwowania terminu szycia.

 

Krok Drugi i kolejne

Przy pierwszej przymiarce ustalamy niezbędne szczegóły, tj. długość sukni oraz trenu, aplikacje, dodatki, stopień dopasowania do figury.

Kolejne spotkania to następne przymiarki oraz dopracowywanie detali, tak aby wszystkie oczekiwania klientki odnośnie do wymarzonej sukni ślubnej zostały spełnione. Na każdym etapie procesu szycia staramy się zapewnić przyszłej pannie młodej poczucie komfortu i uwzględnić jej indywidualne życzenia.

Salon sukien ślubnych Warszawa Praga - Katris Bridal – szycie sukien ślubnych na miarę.
Serdecznie Zapraszamy.

bottom of page