Proces szycia

Konsultacja i projektowanie:
Skontaktuj się z nami, aby umówić się na pierwsze spotkanie w naszym atelier. Podczas tej konsultacji omówimy Twoje preferencje i wymagania dotyczące sukni ślubnej. Stworzymy projekt, wybieramy tkaniny, dodatki oraz zdejmujemy miarę z Panny Młodej.

Pierwsza przymiarka: Na pierwszej przymiarce ustalamy niezbędne szczegóły dotyczące długości sukni, trenu, aplikacji, dodatków oraz stopnia dopasowania do Twojej figury.

Salon Katris Bridal oferuje szycie oryginalnych sukien ślubnych dokładnie według projektu klientki. Ślubna kreacja szyta na miarę pozwala przyszłej pannie młodej na wyrażenie swojej indywidualności i wyjątkowości, wyróżnienie się spośród innych, a także podkreślenie własnej urody i stylu. Wybór kreacji zaprojektowanej i stworzonej specjalnie z myślą o konkretnej osobie zapewnia także niezwykłą wygodę w pełnym emocji dniu ślubu oraz idealne dopasowanie stroju do figury panny młodej. Umiejętny dobór akcesoriów, ozdób i butów – w czym również pomagamy – stanowi doskonałe dopełnienie ślubnej stylizacji.
Pracownia i atelier Katris Bridal - salon sukien ślubnych, mieszczące się na terenie miasta Warszawa, zaprasza wszystkie kobiety poszukujące swojej wymarzonej sukni ślubnej do jej wspólnego tworzenia z udziałem najlepszych projektantów i krawcowych z długoletnim doświadczeniem. Szycie sukien ślubnych nigdy nie było prostsze!

Katris Bridal

Szycie sukienki ślubnej to szycie wspomnień!

A my cieszymy się że możemy być ich częścią.

Wyślij projekt sukni do wyceny

E-mail: atelier.katris@gmail.com